DeflaGyn®

STARTOVACÍ BALENÍ

NOVÉ startovací balení pro vyzkoušení produktu

Startovací balení DeflaGyn®

NOVÉ startovací balení DeflaGyn®  pro vyzkoušení produktu. Produkt obsahuje 7 dávek na 7 dní. Po vyzkoušení pokračujte 3 měsíce výhodným měsíčním balením pro maximální účinek.

Startovací balení obsahuje 7 dávek vaginálního gelu na podporu remise po nejasném cervikálním stěru (CERVIKÁLNÍ EROZE / ASCUS, ASC-H, LSIL, HSIL / PAP III, PAP IIID). DeflaGyn® je vysoce účinný vaginální gel, který se používá při nálezu nejasného stěru z děložního čípku – takzvané cervikální dysplázii, pro překlenutí období čekání na kontrolní stěr z děložního čípku. 

Balení

Balení obsahuje 40 ml vaginálního gelu a 1 aplikátor.

Účinek DeflaGynu®

DeflaGyn® naváže patogeny, zabrání jejich šíření a podporuje antioxidační ochranu.

Kdy bych měla používat prostředek

DeflaGyn® se má používat v případě nejasného cervikálního stěru.

Jak dlouho mám používat DeflaGyn®?

DeflaGyn® by se měl používat po dobu 3 měsíců (3×28 dnů) během čekání na kontrolní stěr z děložního čípku.

Startovací balení obsahuje 7 dávek na vyzkoušení produktu. Po vyzkoušení pokračujte 3 měsíce výhodným měsíčním balením pro maximální účinek dle návodu k použití.

 

Co potřebujete vědět před použitím tohoto produktu

Před použitím láhev dobře protřepejte! Po použití může část aplikovaného gelu vytéct. Tento gel se může jevit mírně načervenalý a může zbarvit vaše spodní prádlo. Po vyprání prádla zbarvení zmizí. Můžete také použít hygienickou vložku.

Kontraindikace

Nepoužívejte intravaginální gel DeflaGyn®, pokud máte známou přecitlivělost na některou ze složek tohoto produktu. Současné použití vaginálního gelu DeflaGyn® a produktů, které zůstávají v pochvě (například vaginální kroužky), by mohlo snížit účinnost těchto produktů a je proto kontraindikováno.

Zvláštní upozornění

Vaginální gel DeflaGyn® by se měl používat pouze po poradě s lékařem, zvláště během těhotenství. Intravaginálně aplikované léčby (terapeutické a/nebo čisticí a/nebo antikoncepční) by se měly používat nejdříve dvě hodiny po podání vaginálního gelu DeflaGyn®. Mírně načervenalé zabarvení na/ve víčku láhve nemá vliv na další používání výrobku.

Čtěte pečlivě návod k použití. DeflaGyn je zdravotnický prostředek, certifikát vydala notifikovaná osoba 1014.