Složení DeflaGynu®

Co obsahuje DeflaGyn®?

DeflaGyn® obsahuje vysoce dispergovaný mikronizovaný oxid křemičitý (SiO2) a antioxidační Deflamin® – patentovanou kombinaci biologicky aktivního selenu a kyseliny citronové.

Složení na dávku (5 ml)
Vysoce dispergovaný mikronizovaný oxid křemičitý 10,0 mg
Kyselina citronová 24,8 mg
Seleničitan sodný 0,83 mg
Ekvivalent selenu 0,25 mg

Podpůrné prostředky:
hydroxyethylcelulóza, voda.

Konzervační látky:
sorban draselný, benzoan sodný.

Oxid křemičitý

Oxid křemičitý obsažený v DeflaGynu® jako vysoce dispergovaný mikronizovaný oxid křemičitý je schválený a ověřený chemický a prostředek, který adsorbuje bakterie, viry a další molekulární kontaminanty ze sekrece. 

Kyselina citronová a seleničitan sodný

Selen působí v lidském těle především jako antioxidační činidlo. Neutralizuje jedovaté peroxidy, které se vytvářejí během přeměny tělesného tuku na energii a mohou narušit buněčné složky včetně DNA. Kyselina citronová je organická kyselina nacházející se v citrusech, která se běžně používá jako konzervační prostředek v balených potravinách a nápojích. Přidává se do nich z různých důvodů – pro zvýšení kyselosti a úpravu chuti, jako konzervant nebo antioxidant.

Kombinace seleničitanu sodného s kyselinou citrónovou nesmírně zvýšilo antioxidační potenciál seleničitanu sodného. Antioxidační kapacita DEFLAMINu®, patentované kombinace kyseliny citronové a seleničitanu sodného, je silnější než u jednotlivých složek a dokonce silnější než vitamin C. Tyto dvě látky vykazují vysokou terapeutickou účinnost se současnou absencí toxikologického rizika.

Čtěte pečlivě návod k použití. DeflaGyn je zdravotnický prostředek, certifikát vydala notifikovaná osoba 1014.